Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

PEYZAJ HİZMETLERİMİZ

Hayallerinizle yolculuğa çıkmaya hazırsanız başlayalım...

dİkey BahÇe uygulamaları

Dikey bahçeler; dikey olarak sınırlandırılmış bir alanın üzerine oluşturulmuş bitki örtüsü olarak tanımlanabilir. Kentsel yapıların çatılarının ve duvarlarının bitkilendirilmesiyle ve yapının tamamen bitki ile kaplanması ile oluşturulur.

Bİtkİsel Üretİm

Bitkiler gerek fiziksel amaçlı gerek üretim amaçlı olsun mutlaka yaşamın bir parçasıdır. Bitkisel çevrenin mekânının tasarımında insanoğlunun doğumundan ölümüne kadar olumlu veya olumsuz etkisi devam etmektedir.

Yapısal Uygulamalar

Çevre düzenleme; konut alanları, kentsel alanlar, kırsal alanlar, eğitim, sağlık, ticaret ve turizm merkezlerine yönelik kentsel tasarım ve çevre düzenlemeleri projelerinin hazırlanması proje ekibimizin çalışma konularını oluşturmaktadır.

Çatı ve Kat Bahçe Uygulamaları

Binalarımızda önemli yüzey alanına sahip olan çatı ve balkonlarda yeşillendirme yaparak şehrin içinde bahçe keyfini yaşama imkanı sunulmaktadır.

Gölet ve Havuz uygulamaları

Peyzajda su ögesi; içinde su barındıran herhangi bir iç veya dış mekan dekorudur.Yüzme Havuzları ise peyzajda özellikle de konut bahçelerinin vazgeçilmez unsurlarından biridir.

dekoratİf bahÇe aydınlatmaları

Tasarım ekibimiz estetik esasları göz önünde bulundurarak en doğru çözümleri sunmaktadır.